Mbesa e ka ditëlindjen, Shyhretja e befason me urimin!

11:50 | 27 Shkurt 2019

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të shoëbizit shqiptar.

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë, përcjell ORAinfo.

Shyhretja krahas moshës dhe angazhimeve që i në profesion nuk heziton edhe të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto e video të ndryshme.

E sot ajo ka postuar një fotografi me rastin e ditëlindjes së mbesës duke u shprehur me fjalet më të ëmbla Urime ditëlindjen princesha jonë./ORAinfo/

Komento: