Mbesa e Shyhretes rregullohet e vishet me fustan të gjatë, po duket një super-femër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mbesa e Shyhretes rregullohet e vishet me fustan të gjatë, po duket një super-femër

09:39 | 07 Janar 2019

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka një mbesë shumë të bukur e cila quhet Elira.

Elira në foton e fundit është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: