‘Më e mirë vjehrra se nusja’, komentusja ‘godet’ Leartën

09:04 | 11 Janar 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustaneve.

Nuk ka dyshim se Learta mbetet ndër nuset më të komentuara në çdo hap që bën.

Me që dje vjehrra e saj, këngëtarja shumë e kërkuar Shyhrete Behluli kishte ditëlindjen, Learta e ka uruar me një fotografi ku që të dyja shihen të mrekullueshme.

Por njëra nga komentueset nuk ka hezituar që ta bëjë një koment pikant.

“Më e mirë vjehrra se nusja: janë fjalët të cilat i janë adresuar Leartës, por që sigurisht nuk ka reaguar duke e ditur se raportet me vjehrrën i ka shumë të ngushta.

Komento: