Me flokë të drejta dhe me shumë stil, ‘Xhakarta’ do t’iu shkrijë me pamjen e saj

20:23 | 10 Janar 2019

Arta Elezaj është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër.

Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ajo që e bëri atë më të njohur në publik është pamja e saj dhe sidomos stili I veçantë I flokëve.

Mirëpo sot ajo duket se e ka ndryshuar stilin e flokëve, ngase na paraqitet me flokë ngjyrë të mbyllur dhe jo më kaçurrela si më parë. Tani flokët e saj janë të drejta, duke u transformuar krejtësisht. /ORAinfo/

Komento: