Me flokë të drejtë e shumë elegante, të tillë s’e keni parë më herët Erën

16:12 | 11 Janar 2019

Era Istrefi është këngëtarja që arriti të bëhet e njour në mbarë botën me këngët e saj.

Kënga e saj ‘bon bon’ u bë senzacion në publikun ndërkombëtar duke u bërë kështu një ndër më të njohurat këngë shqipe, shkruan ORAinfo.

Në vitn që shkoi Era pati suksesin më të madh duke qenë kështu këngëtare në këngën e kapionatit botëror 2018.

Era shquhet për stilin e saj të veçantë dhe shumë ndryshe nga këngëtaret e tjera.

Mirëpo në një fotografi që ka publikuar sot në Instastory Era duket se ka ndryshuar stilin e duke u bërë kështu shumë elegante./ORAinfo/

Komento: