Me flokë të gjata e grim të rëndë, Edona mahnit me pamjen nga frizerja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me flokë të gjata e grim të rëndë, Edona mahnit me pamjen nga frizerja

22:52 | 05 Shkurt 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: