Me flokë të shkurta e kaçurrela, nuk do iu besoni syve sa ka ndryshuar ‘Hazani’

14:07 | 24 Shkurt 2019

Ishte roli i ‘Hazanit’ që e bëri edhe më të njohur se sa që ishte, aktoren turke Deniz Baysal.

Ajo me këtë rol u bë tejet e pëlqyer dhe e suksesshme në publikun turk dhe atë të huaj, shkruan ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar u bë e pëlqyer me këtë rol.

Mirëpo, pas serialit duket se ‘Hazani’ ka ndryshuar shumë në pamje. Me flokë të shkurta e dredha-dredha ajo duket krejt ndryshe./ORAinfo/

Komento: