Me flokët plot volum, grim të bukur e fustan të bardhë, kaq bukur po duket Nora sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me flokët plot volum, grim të bukur e fustan të bardhë, kaq bukur po duket Nora sot

10:57 | 27 Janar 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: