Me fustan të shkurt e të ngusht, Engji do t’iu ‘shkrijë’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Me fustan të shkurt e të ngusht, Engji do t’iu ‘shkrijë’ me pamjen

08:26 | 18 Mars 2019

Engjëllusha Salihu është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ndonëse në moshë të re ajo është shumë e suksesshme në këtë zhanërr, përcjell ORAinfo.

Ajo fillimisht ka qenë e njohur në publik si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit.

Engji është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Këngëtarja ka marrë pjesë në ndëjen e organizuar nga motra e saj e madhe, Njomza me rasin e lindjes së djalit.
E veshur me një fustan të shkurt te të ngusht, Engji është shfaqur super joshëse. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!