Me fustanin plot xixa dhe me këtë grim, Edona ‘sfidon’ edhe vajzat e reja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Me fustanin plot xixa dhe me këtë grim, Edona ‘sfidon’ edhe vajzat e reja

14:52 | 11 Janar 2019

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite me radhë I ka dhuruar muzikës shqiptare hite të padiskutuara.

Ajo për një kohë të gjatë ishte shumë aktive me këngë të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo është më pak aktive në muzikë mirpo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale.

E sot, ajo ka publikuar një foto nga një festë ku ka qenë prezente, e më këtë fustan dhe këtë grim duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!