Me grim si ‘nuse’ e me veshje sportive, kështu nis ditën Engji – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me grim si ‘nuse’ e me veshje sportive, kështu nis ditën Engji

14:27 | 31 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ndonëse u bë e njohur si vajza e këngëtares, ajo famën e madhe po a arrin tani vetë si këngëtare e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Engji ndonëse është tejet e angazhuar në profesionin e saj, është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar për të dhënë në intervistë por ajo që be në sy është grimi që ka bërë dhe veshja e saj sportive./ORAinfo/

Komento: