Me grim të lehtë dhe veshje elegante, Nora iu ‘mahnit’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me grim të lehtë dhe veshje elegante, Nora iu ‘mahnit’ me pamjen

18:44 | 04 Janar 2019

Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare.

Pothuajse çdo këngë e saj bëhet hit dhe mbetet për një kohë të gjatë në kujtesën e publikut.

Ajo është martuar para disa vitesh me Robert Berishën dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është nënë, Nora gjithmonë ka rënë në sy për dukjen e saj e sidomos për format e trupit.

E në fotografinë që e ka postuar në Instagram sot, ajo duket tejet elegante dhe si asnjeherë më parë./ORAinfo/

Komento: