Me grim të lehtë e veshje plot stil, Majlinda iu befason me pamjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me grim të lehtë e veshje plot stil, Majlinda iu befason me pamjen e fundit

23:52 | 12 Shkurt 2019

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri të njohur, Majlinda Zekën.

Nga lidhja e tyre e shkurtër ata kanë një djalë, Roanin, e cili tani rritet me prindërit e ndarë, përcjell ORAinfo.

Ndonëse Majlinda është një nënë tejet e përkushtuar, nuk heziton të jetë edhe shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E këto ditë, ajo ka postuar në Instastory një foto ku shihet se veshja plot stil dhe grimi I lehtë e bëjnë të duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: