Me jakne me lesh e me fustan të shkurt, Lulja ja huq fort kësaj radhe me veshjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Me jakne me lesh e me fustan të shkurt, Lulja ja huq fort kësaj radhe me veshjen

08:54 | 18 Mars 2019

Luljeta Përgjeqaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht publikon foto nga përditshmeria e saj.

E së fundmi, Lulja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me pallto me lesh dhe me një fustan të shkurt.

Me këtë veshje Lulja kësaj radhe ja ka huqur me të madhe. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!