Me këmishë ngjyra-ngjyra e fund të gjatë, Afrona iu ‘mahnit’ me pamjen sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me këmishë ngjyra-ngjyra e fund të gjatë, Afrona iu ‘mahnit’ me pamjen sot

17:20 | 23 Shkurt 2019

Afrona Dika, ndonëse është një modele shumë e suksesshme, në publik u bë e njohur si e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale dhe për çdo ditë publikon foto të ndryshme të jetës së saj.

E sot, ajo duket se ka dalë me shoqe, e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj plot stil./ORAinfo/

Komento: