Me këto lëvizje, konfirmohet largimi i Ronaldos – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me këto lëvizje, konfirmohet largimi i Ronaldos

23:34 | 08 Korrik 2022

Sipas Manchester Evening News, Manchester United tashmë ka ndryshuar strategjitë e tyre të transferimit në përgjigje të dëshirës së Cristiano Ronaldos për t’u larguar nga klubi.

Erik ten Hag thuhet se dëshiron të sjellë dy lojtarë të tjerë nëse ata mund të fillojnë të bëjnë largime të rëndësishme në atë department, përcjell ORAinfo.

Nëse klubi mund të finalizojë nënshkrimet e Christian Eriksen dhe Frenkie de Jong, shtimi i një sulmuesi do të bëhet prioritet./ORAinfo/

Komento: