Me kilogram më pak, këtë pamje kishte dikur Ronela – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me kilogram më pak, këtë pamje kishte dikur Ronela

16:19 | 16 Janar 2019

Ronela Hajati është kthyer në kohë për ta publikuar një foto me të cilën dëshmon se ka qenë gjithmonë seksi.

Këngëtarja Ronela Hajati në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit e ka ndarë një foto në të cilën duket tejet seksi, shkruan lajmi.net.

Ky imazh është realizuar vite më parë dhe këtë e ka treguar vetë Ronela pranë postimit.

Në foton e postuar Ronela duket tejet seksi dhe po ashtu energjike. Kjo nuk është ndonjë suprizë pasi këngëtarja njihet si person i tillë.

Komento: