Me mont të gjerë e me trëndafil në kokë, gruaja e Lumi B iu befason me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me mont të gjerë e me trëndafil në kokë, gruaja e Lumi B iu befason me pamjen

19:03 | 31 Janar 2019

Lumi B është reperi nga Prishtina dhe një ndër më të pëlqyerit për momentin në publikun shqiptar.

Ai ka një kohë të gjatë që është pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, përcjell ORAinfo.

Lumi komentohet shumë për jetën e tij private. Ai është I martuar dhe ka një djalë.

E gruaja e tij Miranda sot ka publikuar një foto ku shihet me një veshje shumë interesante e që bie në sy trëndafili në kokën e saj./ORAinfo/

Komento: