Me monti ngjyrë vjollce dhe kapele, Ariana do ta ‘shashtris’ Ermalin me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me monti ngjyrë vjollce dhe kapele, Ariana do ta ‘shashtris’ Ermalin me pamjen

16:41 | 08 Janar 2019

Ariana Fejzullahu ndonëse u bë shumë e njohur për puiblikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, famën më të madhe ajo po e merr tani duke pasur paraqitje publike plot stil dhe shumë elegante.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe krahas përkushtimeve që i ka, ajo është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me monti ngjyrë vjollce dhe një kapele me lesh.

Me këtë veshje, Ariana na dëshmon që ka shumë shije në përzgjedhjen e rrobave të saj. /ORAinfo/

Komento: