Më në fund shfaqet Elvana, bën rrëfimin e dhimbshëm për ditët e rënda që kaloi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Më në fund shfaqet Elvana, bën rrëfimin e dhimbshëm për ditët e rënda që kaloi

20:53 | 01 Shkurt 2019

Elvana Gjata është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen e të jenë ndër të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Rasti tragjik që ndodhi me të fejuarin e saj, bëri që edhe Elvana të ndërprejë të gjitha aktivitetet e saj.

Madje, ajo nuk u bë e gjallë për tërë këtë kohë as në rrjetet sociale dhe nuk i dihej as vendndodhja.

Por, pas kaq kohe, Elvana vendosi që të shfaqet sot me një postim në Instagram që ndër të tjera tregon se po i rikthehet muzikës.

Ajo me anë të një shkrimi, rrëfei momentet e rënda që ka kaluar gjatë këtyre ditëve.

” Po… kam kaluar nje periudhe shume te veshtire… fizikisht dhe moralisht… e derrmuar dhe e vrare nga fjale, fjale,fjale… edhe me shume se sa une ne kete moment mund te shpreh me fjale”- tha ndër të tjera Elvana.

Më poshtë mund të lexoni të plotë postimin e saj./ORAinfo/

Komento: