Me pak grim dhe veshje sportive, Leonita do ta ‘shashtris’ Granitin me pamjen

09:39 | 14 Janar 2019

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e grimosur lehtë. Me veshje sportive, Leonita shfaqet shumë joshëse. /ORAinfo/

Komento: