Me pallto me pupla dhe me pamje ‘mahnitëse’, Engji do t’iu lë gojëhapur sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me pallto me pupla dhe me pamje ‘mahnitëse’, Engji do t’iu lë gojëhapur sonte

18:57 | 02 Shkurt 2019

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që ndonëse e re në moshë po arrin të bëhet shumë e suksesshme.

Ajo u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit, mirëpo tani,famën e madhe po e arrinë edhe vetë me projektet e saj muzikore, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve që I ka në profesion, Engji është tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në Zvicërr, por ajo çka merr gjithë vëmendjen është pamja e saj./ORAinfo/

Komento: