Me rollkë e me grim të lehtë, Majlinda shfaqet joshëse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me rollkë e me grim të lehtë, Majlinda shfaqet joshëse

19:41 | 31 Janar 2019

Majlinda Zeka u bë e njohur pas lidhjes me reperin kosovar Majk.

Nga lidhja tyre ata kanë dhe një djalë të quajtur Roan, përcjell ORAinfo.

E Majlinda u bë shumë e përfolur në media roze për stilin dhe bukurin e saj.

Majlinda tani është shumë aktive në rrjete sociale ku poston foto nga më të ndryshmet.

Ajo sot është shfaqur e rregulluar bukur. Me një rollkë me katrora dhe me grim të lehtë, Majlinda po shkëlqen. /ORAinfo/

Komento: