Me rollkë të zezë dhe gjinëse, kaq bukur është kombinuar sot gruaja e Lumi B

14:07 | 09 Janar 2019

Bashkëshortja e reperit të njohur, Lumi B është bërë shumë e njohur kohën e fundit.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku edhe së fundi ka publikuar një imazh të ri.

E veshur më serioze, teksa po punonte Miranda dukej shumë në formë por edhe shumë zonjë.

Rikujtojmë që çifti Lumi B dhe Miranda kanë vite të martuar dhe janë prindër të një djali.

Komento: