Meda del përkrah futbollistit të njohur shqiptar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Meda del përkrah futbollistit të njohur shqiptar

10:03 | 23 Shkurt 2019

Mehdin Përgjegjaj është këngëtari që në publik njihet me emrin artistik, Meda.

Ai është një ndër këngëtarët më të kërkuar në dasma dhe ngjarje festive familjare.

Meda është një nga këngëtarët më të dashur për publikun.

Ai deri më tani ka sjell një numër të madh të projekteve por nuk i lë anash as mbrëmjet dhe koncertet e shumta që ka, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Meda ka publikuar një imazh pranë futbollistit shqiptar, Granit Xhaka që mbase janë takuar në një nga mbrëmjet e këngëtarit.

Nga ana tjetër, Graniti jeton dhe vepron në Zvicër prej vitesh i cili shquhet mjaft shumë për talentin që ka në futboll.

Duhet theksuar se, Granit Xhaka aktualisht është duke luajtur për skuadrën e Arsenal.

Komento: