Meda dhe Lulja shkojnë në deti, veshja e tyre bie në sy – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Meda dhe Lulja shkojnë në deti, veshja e tyre bie në sy

09:16 | 13 Janar 2019

Meda dhe Luljeta Përgjegjaj janë ndër çiftet me të dashura për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo

Që të dy janë shumë aktivë në rrjtet sociale dhe pothuajse çdo postim i tyre bëhet lajm nga mediat rozë.

Meda bashkë me bashkëshorten e tij, Lulen, kanë nisur pushimet e para për këtë vit.

Mëngjesin e sotëm, këngëtari ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave tregon se ku po pushojnë. “Pak pushim’, e ka përshkuraru videon ai. /ORAinfo/

Komento: