Meda e lë Lulën e fëmijët në shtëpi, nuk do ta besoni me kë ka dalur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Meda e lë Lulën e fëmijët në shtëpi, nuk do ta besoni me kë ka dalur

19:07 | 15 Shkurt 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot duket se Lulja me fëmijët kanë mbetur vetëm në shtëpi, sepse Meda përmes një postimi ka treguar se ka dalur me shokët./ORAinfo/

Komento: