Meda e Lulja në pushim, por nuk do të besoni çfarë u ndodhi atje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Meda e Lulja në pushim, por nuk do të besoni çfarë u ndodhi atje

17:13 | 19 Janar 2019

Meda dhe Lulja janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Pasi Meda ka qenë shumë I angazhuar në mbrëmjet dhe koncertet e fundvitit, duket se ata tani kanë gjetur më në fund kohë për një pushim, përcjell ORAinfo.

Ata së fundi kanë shkuar për pushim në Tajlandë dhe nga atje kanë postuar foto të ndryshme për të na treguar sa shumë po e shijojnë.

E sot, atyre u ndodhi e papritura sepse atje janë takuar me kolëgët e tyre Vjollcën, Enin dhe Gencin, e që nuk kanë hezituar të postojnë foto bashkë./ORAinfo/

Komento: