Meda e puth nusën live në emision, shikoni reagimin e saj

10:11 | 10 Janar 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet bashkë me Medën në një emision.

Ajo ka shkëputur pjesën ku Meda e puth atë në ballë./ORAinfo/

Komento: