Meda me nusën nisen për dasmë, vëmendjen e merr fustani dhe frizura e Lulës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Meda me nusën nisen për dasmë, vëmendjen e merr fustani dhe frizura e Lulës

21:33 | 11 Shkurt 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

E në një foto të tyre ata shihen teksa janë bërë gati për të shkuar në ndonjë aheng.

Tërë vëmendjen e merr Lulja me fustanin dhe frizurën e saj./ORAinfo/

Komento: