Meda me shoqëri në Tajlandë, por Lulja ua merr vëmendjen të gjithëve

13:53 | 20 Janar 2019

Meda dhe Lulja janë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare.

Pasi Meda ka qenë shumë I angazhuar në mbrëmjet dhe koncertet e fundvitit, duket se ata tani kanë gjetur më në fund kohë për një pushim, përcjell ORAinfo.

Ata së fundi kanë shkuar për pushim në Tajlandë dhe nga atje kanë postuar foto të ndryshme për të na treguar sa shumë po e shijojnë.

Atje ata takuan edhe kolegët e tyre Vjollcën, Enin dhe Gencin, e që nuk kanë hezituar të postojnë foto bashkë.

Mirëpo, duket se vëmendjen më të madhe nga të gjithë po e merr Lulja me veshjen dhe pamjen e saj./ORAinfo/

Komento: