Meda nga Tajlanda publikon foto me këngëtaren e njohur, reagimi i Lules iu lë pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Meda nga Tajlanda publikon foto me këngëtaren e njohur, reagimi i Lules iu lë pa fjalë

11:10 | 13 Janar 2019

Meda dhe Lulja janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Pasi Meda ka qenë shumë I angazhuar në mbrëmjet dhe koncertet e fundvitit, duket se ata tani kanë gjetur më në fund kohë për një pushim, përcjell ORAinfo.

Ata kanë shkuar dje në Tajlandë, dhe nga atje kanë postuar foto që në momentin e arritjes.

Sot, Meda ka publikuar një foto me Vjollca Haxhiun, e që është foto e ditëve të kaluara, mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është komenti I Lules, e cila I quan ata ‘Mbret’ dhe ‘Mbretëreshë’./ORAinfo/

Komento: