Medes i ndodh me e keqja gjatë pushimeve!

09:10 | 15 Janar 2019

Meda dhe Lulja janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Pasi Meda ka qenë shumë i angazhuar në mbrëmjet dhe koncertet e fundvitit, duket se ata tani kanë gjetur më në fund kohë për një pushim, përcjell ORAinfo.

Ata kanë shkuar dje në Tajlandë, ku po I kalojnë pushimet të shoqëruar edhe nga këngëtarja Vjollca Haxhiu.

Por Medes duket se i janë prishur pushimet. Në një foto të publikuar së fundmi, ai shihet me dorë të lidhur.

Duket se Meda e ka lënduar dorën gjatë pushimeve, duke ia prishur ato. /ORAinfo/

Komento: