Mërgimtarët e nderojnë Shyhreten, do të befasoheni çfarë bëjnë për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mërgimtarët e nderojnë Shyhreten, do të befasoheni çfarë bëjnë për të

13:26 | 10 Shkurt 2019

Shyhrete Behluli është emri I këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore shqiptare.

Ajo është një dër më të pëlqyerat e zhanrrit të saj dhe një ndër më aktivet, përcjell ORAinfo.

Shyhretja është e angazhuar shumë në mbrëmje e festa të ndryshme si në Kosovë ashtu edhe jashtë saj.

E sot, ajo po qëndron në Zvicërr ku edhe mori një mirënjohje shumë të veçantë nga një shoqatë shqiptare atje./ORAinfo/

Komento: