Merita bëhet gjyshe e dy binjakëve, ky është urimi i saj më i mirë

11:36 | 16 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një nder personazhet më të njohura të estradës Shqiptare.

Ajo dhe këngëtari Albatrit Muqiqi janë martuar vitë më parë.

Albatriti është bërë babë për herë të dyte.

Këtë lajm ai e ka bëre të ditur përmes një postimi të një fotografie ku shihen dy binjak , një vajzë
dhe nje djalë të cilëve u ka lënë emrin Elida Erald.

Me këtë rast shihet edhe gëzimi i Merita Spahiut, ku shprehet qe ju ështe mbushur shtëpia.
Merita edhe bëre gjyshe për here të dyte. /ORAinfo/

Komento: