Merita publikoi foton më të bukur me vajzën, po duken si motra – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Merita publikoi foton më të bukur me vajzën, po duken si motra

18:06 | 14 Mars 2019

Merita Spahiu është këngëtarja që për një kohë shumë të gjatë ishte tëjët aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo dhe burri i saj, Nystreti janë shumë të përfolur në publik sidomos për jetën e tyre private, përcjell ORAinfo.

Merita është shumë aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me vajzën e saj, e me këtë pamje po duken të dyja si motra./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!