Merita sot festoi ditëlindjen, por nuk do ta besoni çfarë dhurate të shtrenjt i kanë blerë fëmijet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Merita sot festoi ditëlindjen, por nuk do ta besoni çfarë dhurate të shtrenjt i kanë blerë fëmijet

22:18 | 04 Shkurt 2019

Merita Spahiu tregon dhuratat e çmuara që ia kanë blerë për ditëlindje

Këngëtarja Merita Spahiu ka pranuar dhurata të çmuara me rastin ditëlindjes.

Merita Spahiu sot feston ditëlindjen, meqë rast ka pranuar shumë urime nga më të dashurit e saj, shkruan lajmi.net.

Edhe dhuratat nuk kanë munguar, e disa prej tyre Merita dhe vajza e saj Albiona i kanë publikuar në Instastory.
Në to shihen disa komplete ari dhe një buqetë me lule.

Komento: