Merita u bë gjyshe e dy binjakëve, Shyhretja e surprizon atë

23:04 | 16 Janar 2019

Këngëtari I njohur Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona, sot u bënë prindër për herë të dytë.

Egzona sot ka lindur binjakë, djalë dhe vajzë, përcjell ORAinfo.

E në këtë ditë shumë emocionuese për familjen e tyre, ata kanë marrur urime të ndryshme si nga familjarët ashtu edhe nga miqtë e tyre,

Në postimin që e ka bërë Merita në Instagram, pasi Egzona lindi binjakët, këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli ia bëri urimin më të veçantë./ORAinfo/

Komento: