Mezi rrinte në këmbë, kështu vajtonte Selini nënën e saj para varrimit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mezi rrinte në këmbë, kështu vajtonte Selini nënën e saj para varrimit

21:47 | 27 Janar 2019

Hande Ercel është aktorja turke e që arriti në moshë fare të re të bëhet tejet e njohur në publikun turk dhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Selinit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

Ajo së fundi humbi nënën pas një beteje të gjatë me kancerin.

Në ditën e varrimit të nënës së saj, ajo nuk dukej spak mirë. Shihni foton më poshtë./ORAinfo/

Komento: