Mihrija e ka ftohtë sot, ja çfarë pallto ka veshur sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mihrija e ka ftohtë sot, ja çfarë pallto ka veshur sot

09:46 | 12 Shkurt 2019

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në këtë ditë me borë, Mihrija duket se e ka ftohtë. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me pallto të trashë dhe me lesh.

Kaq bukur po i rri. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!