Mihrije vesh fustan me lule, do ta ‘shashtris’ Naimin me trupin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mihrije vesh fustan me lule, do ta ‘shashtris’ Naimin me trupin e saj

12:52 | 11 Shkurt 2019

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka postuar një fotografi ku shfaqet e veshur me fustan me lule.

Këngëtarja sado e shtyer në moshë, ajo po vazhdon t’i sfidojë vitet me dukjen e saj joshëse. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!