Miloti bëhet baba për herë të dytë, ky është emri që i kanë vendosur vajzës

13:17 | 26 Shkurt 2019

Erxhina Ismajli është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Milot Llalloshit.

Ajo u bë shumë e njohur si nusja e tij dhe kunata e Edona Llalloshit, shkruan ORAinfo.

Si Erxhina ashtu edhe Miloti janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo dhe Miloti sot janë bërë prindër për herë të dytë.

Gjinia e foshnjës është vajzë dhe e kanë pagëzuar me emrin Roma./ORAinfo/

Komento: