Mimoza e ‘harron’ Seldin, ja çfarë ka bërë mbrëmë! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mimoza e ‘harron’ Seldin, ja çfarë ka bërë mbrëmë!

09:29 | 19 Janar 2019

Mimoza Shkodra tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, e shkas për këtë u bë lidhja e saj me këngëtarin Seldi Qalliu.

Ata kanë qenë të fejuar për disa muaj dhe si fejesa ashtu edhe ndarja e tyre bëri bujë shumë të madhe në media, përcjell ORAinfo.

Edhe pas ndarjes Mimoza është shfaqur gjithmonë me pamje tërheqëse dhe gjithmonë elegante.

Ajo mbrëmë ka dal me shoqe në diskotekë, nga atje ka publikuar një video duke e ‘kallë’ atmosferën. /ORAinfo/

Komento: