Mimoza në pushm, por nuk do të besoni çfarë i ndodhi atje

13:23 | 10 Janar 2019

Mimoza Shkodra tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, e shkas për këtë u bë lidhja e saj me këngëtarin Seldi Qalliu.

Ata kanë qenë të fejuar për disa muaj dhe si fejesa ashtu edhe ndarja e tyre bëri bujë shumë të madhe në media.

Edhe pas ndarjes Mimoza është shfaqur gjithmonë me pamje tërheqëse dhe gjithmonë elegante.

Sot, ajo duket se ka shkuar në një pushim, mirëpo nga atje ka postuar një video ku shihet se Mimoza ka shkuar në një vend shumë interesant në të cilin
për momentin ka shumë tym e që duket se e ka shqetësuar Mimozën./ORAinfo/

Komento: