Mimoza po publikon këngë të re, shikoni kush është këngëtari në ‘krahët’ e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mimoza po publikon këngë të re, shikoni kush është këngëtari në ‘krahët’ e saj

15:20 | 29 Janar 2019

Mimoza Shkodra është një ndër këngëtaret më të përfolura për momentin nga publiku shqiptar.

Përveç me zërin e saj ajo komentohet shumë në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes, Mimoza gjithmonë është paraqitur tërheqëse dhe plot stil, e këtë e kemi parë në fotot që i ka postuar në rrjete sociale.

Pak kohë pasi publikoi këngën ‘Mu ma le fajin’, Mimoza duket se po planifikon të publikojë një këngë të re e kësaj radhe një duet me këngëtarin e njohur, Irkenc Hyka./ORAinfo/

Komento: