Mirsa del bashkë me burrin e saj, shfaqen më të dashuruar se kurrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mirsa del bashkë me burrin e saj, shfaqen më të dashuruar se kurrë

20:57 | 05 Shkurt 2019

Mirsa Kërqeli është këngëtarja shqiptare që për shumë vite ka qenë shumë aktive në muzikë.

Ajo tani është larguar nga muzika dhe nga paraqitjet publike duke iu perkushtuar vetëm familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Mirsa është e martuar dhe ka dy fëmijë, Tiarin dhe Anën.

Në profilin e saj në Instagram, Mirsa poston fotografi të fëmijëve, ku shihet se që të dy janë rritur.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto me burrin e saj, të cilët po duken shumë të dashuruar./ORAinfo/

Komento: