Morena e zhytur në luks, mbathë këpuca me diamant – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Morena e zhytur në luks, mbathë këpuca me diamant

13:56 | 04 Shkurt 2019

Morena Taraku komentohet mjaft shumë për pamjen e saj.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjete sociale ku bënë postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk i ndahet as pushimeve luksoze, e qe së fundi u pa në Turqi së bashku më këngëtarin Sabri Fejzullahun dhe gruan e tij me të cilin edhe solli bashkëpunimin e projektit “Dashni”.

E sot ajo ka publikuar disa fotografi ku duket me një kombinim mjaft të bukur me atlete si diamant. /ORAinfo/

Komento: