Morena në lidhje, e tregon dhuratën që mori për Shën Valentin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Morena në lidhje, e tregon dhuratën që mori për Shën Valentin

13:49 | 14 Shkurt 2019

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Por siq shihet Morena qenka përseri në lidhje por kësaj radhe nuk deshiron ta bën te dashurin publik tregon vetëm dhuraten që ka marr./ORAinfo/

Komento: