Morena shpalosë me shumë se duhet me një foto nga banjo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Morena shpalosë me shumë se duhet me një foto nga banjo

22:48 | 27 Janar 2019

Morena Taraku e ka realizuar një foto nga banjo dhe veshja i ka zbuluar një pjesë intime.

Këngëtarja dhe modelja seksi, Morena Taraku në një fotografi të publikuar në Instagram është shfaqur më seksi se kurrë, shkruan lajmi.net.

Morena foton e postuar e ka realizuar në banjo, ndërsa veshja e tejdukshme i ka zbuluar një pjesë të vitheve dhe tangat.

Imazhi është realizuar në Turqi, shtëpinë e dytë të zeshkanes seksi.

Komento: