Mori lajmin se u bë baba i binjakëve, ja momenti kur Albatriti shpërthen në lot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mori lajmin se u bë baba i binjakëve, ja momenti kur Albatriti shpërthen në lot

18:14 | 16 Janar 2019

Egzona tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Si nusja e një familje të njohur, tashmë ka një numër të madh të ndjekësve, ku është shumë aktive.

Sot ajo dhe Albatriti janë bërë prindër të binjakëve, njëri është djalë e tjetra vajzë.

E ky moment padyshim se ishte mjaftë emocionues për të dy.

Madje në foton e parë të publikuar nga Albatriti, ai shihet me sytë e mbushur me lot.

Në një emocion të tillë, të gjithë do të ishin në gjendjen e njëjtë me atë të Albatritit./ORAinfo/

Komento: